Artikelnummer: SOL8651-148-19
Detta är en alternativ eftermarknadsprodukt ...
SOLAS Propeller
Inklusive 0% moms
Out of stock
Den här produkten är för närvarande slut i lager
Prenumerera med din e-postadress så meddelar vi dig så snart produkten finns i lager igen.
Förväntas tillbaka i lager: maj 21, 2026
Kontrollera leveransdetaljer via postnummer
Produktbeskrivning
Information: • Solas "TITAN" • 3-bladet • Rustfrit stål • Diameter: 14,8" • Pitch: 19" • Splines: 19 • Rotation: standard (drejer med uret) • Nav: standard
Produktdetaljer
Varumärke SOLAS Propeller
Propeller Stål 3-blad 14.8" x 19" 3.0-8.2L / SOL8651-148-19 1 st.