Artikelnummer: SOL1552-148-20
Detta är en alternativ eftermarknadsprodukt ...
SOLAS Propeller
Inklusive 0% moms
Cross ship
Tillgänglighet: Förväntad leverans: maj 20, 2026
distributörens
Finland bekräftad tillgänglighet
Last update: jan 04, 2026
  • Lagerstatus: Beställs från distributör
  • Förväntad leverans: maj 20, 2026
Tillgänglig på distributörens lager (bekräftad tillgänglighet)
Kontrollera leveransdetaljer via postnummer
Produktbeskrivning
Information: • SOLAS "HR TITAN" • 3-bladet • Rustfrit stål • Diameter: 14,75 " • Stigning: 20 " • Splines: 15 • Rotation: drejer mod uret • Hub: standard
Produktdetaljer
Varumärke SOLAS Propeller
Propeller Stål 3-blad 14.75" x 20" 115-300 hk (vänstergående) / SOL1552-148-20 1 st.