Artikelnummer: SOL9513-143-19
Detta är en alternativ eftermarknadsprodukt ...
SOLAS Propeller
Inklusive 0% moms
Cross ship
Tillgänglighet: Förväntad leverans: maj 21, 2026
distributörens
Finland bekräftad tillgänglighet
Last update: jan 04, 2026
  • Lagerstatus: Beställs från distributör
  • Förväntad leverans: maj 21, 2026
Tillgänglig på distributörens lager (bekräftad tillgänglighet)
Kontrollera leveransdetaljer via postnummer
Produktbeskrivning
Information: • SOLAS RUBEX 4 • 4-blade • Aluminium • Diameter: 14.25" • Propelstigning: 19" • Rotation: standard • Nav: RUBEX
Produktdetaljer
Varumärke SOLAS Propeller
Propeller RUBEX alu 4-blad 14.3" x 19" modell E / SOL9513-143-19 1 st.