Tuotenumero: SOL9513-143-19
Tämä on vaihtoehtoinen tarvikeosa ...
SOLAS Propeller
Sisältää 0% alv
Cross ship
Saatavuus: Odotettu toimitus: touko 21, 2026
jakelijan
Finland vahvistettu saatavuus
Last update: tammi 04, 2026
  • Varastotilanne: Toimitusmyyntituote
  • Odotettu toimitus: touko 21, 2026
Saatavilla jakelijan varastossa (vahvistettu saatavuus)
Tarkista toimitustiedot postinumeron perusteella
Tuotekuvaus
Tiedot:
• SOLAS RUBEX 4
• 4-lapainen
• Alumiini
• Halkaisija: 14.25"
• Nousu: 19"
• Kierto: standard
• Keskiö: RUBEX
Tuotetiedot
Merkki SOLAS Propeller
Potkuri RUBEX alu 4-lap. 14.3" x 19" malli E / SOL9513-143-19 1 kpl.